Wakacje

Kilkudniowa wycieczka po Skandynawii z noclegiem na statku – poznaj program!

Marzysz o krótkich wakacjach, ale nie masz pomysłu, jaki kierunek wybrać, aby urlop był treściwy, a wypoczynek stał się autentycznym „odcięciem” od codzienności? Tęsknisz za prawdziwą przygodą, która później zamieni się w cudowne wspomnienia?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie gotowy plan na całkowity reset, który naładuje Twoje baterie!

Co powiesz na kilkudniową wycieczkę do Skandynawii?

Gdzie wypocząć w weekend?

„Dlaczego się wyjeżdża? Żeby można było wrócić.  Żeby zobaczyć to miejsce, z którego się przybyło, nowymi oczami i w nowych kolorach.”
[Terry Pratchett]

Wszyscy dobrze wiemy, że najlepszym sposobem na efektywny odpoczynek jest zmiana otoczenia i perspektywy, kontakt z naturą oraz wartościowy czas z najbliższymi.

Weekend „odsiedziany” w domu, spędzony na  sprzątaniu lub nadrabianiu domowych czy zawodowych zaległości, zazwyczaj demobilizuje i rozleniwia zamiast  naładować nasze akumulatory pozytywną energią na kolejny tydzień.

Wypad z najbliższymi poza miasto, na łono natury, na rowery, na trekking czy zwiedzanie w rytmie slow, nie dość, że pozostawi niezapomniane wrażenia, to odbuduje siły witalne, przywróci życiową moc i postawi cię na nogi!

Dlatego rzuć to wszystko, kup bilety na prom i jedź z nami do Skandynawii!

Skandynawia – kraina pełna kontrastów

Skandynawia to doskonały kierunek na niezapomniane wakacje i wycieczki. Znajdziesz tam z jednej strony czyste powietrze, oszałamiające widoki, dziką nieskalaną przyrodę, przestrzeń i pustkowia, a z drugiej strony duże europejskie miasta i klimatyczne miasteczka.  A to wszystko na wyciągnięcie ręki! Wystarczy, że na prom zabierzesz własny samochód lub camper, a Skandynawia stoi przed Tobą otworem.  Sztokholm, Kopenhaga, Oslo, norweskie fiordy i Lofoty, zorze polarne i białe noce, szwedzka Olandia, a może  duński Legoland? Idź za głosem serca, wybierz ulubiony kierunek i doświadczaj!

Rejs do Szwecji – połączenia promowe

Najwygodniejszą i najszybszą opcją dotarcia do Skandynawii jest rejs promem. Wystarczy popłynąć do Szwecji, a stamtąd udać się w dalszą podróż i zwiedzanie. Na prom możesz zabrać camper, własny samochód, rowery, motocykl, a nawet pupila oraz nielimitowaną ilość bagażu.

Armator Stena Line oferuje wygodne połączenia promowe do Szwecji. Prom do Szwecji wypływa z portu w Gdyni nawet trzy razy dziennie, a portem docelowym jest Karlskrona. Sam rejs trwa 10,5 godziny. Przewoźnik oferuje specjalne pakiety i zniżki dla rodzin, a także atrakcyjne wycieczki dla seniorów.

Jeśli w planach masz krótką weekendową wycieczkę do Szwecji , wybierz rejs w godzinach nocnych.

Czas rejsu spędzisz na nocnym wypoczynku w wygodnej kabinie, by rano, po śniadaniu, móc w pełni sił ruszyć na zwiedzanie i odkrywanie piękna Skandynawii.

Dzienny rejs gwarantuje za to niezapomniane wrażenia i przepiękne widoki. Czas, który spędzisz na pokładzie widokowym na długo pozostanie w Twojej pamięci: otwarte morze zachwyca bowiem o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych.

W trakcie rejsu możesz również skorzystać z licznych atrakcji:  na promie znajdziesz sklepy, bary, kawiarnie i restauracje, dyskotekę, SPA, siłownię, kasyno oraz place zabaw dla dzieci.

Wycieczki promem do Skandynawii, z noclegiem na statku i zwiedzaniem

Dla osób, które nie mają możliwości, aby samodzielnie zaplanować wyprawę do Skandynawii, Stena Line ma ofertę kilkudniowych wycieczek zorganizowanych, które obejmują podróż promem do Szwecji i z powrotem, noclegi na promie, wycieczkę autokarową z przewodnikiem i licznymi atrakcjami oraz bilety wstępu do niektórych obiektów.

Wybierz wycieczkę  „Szwecja w jeden dzień” i zwiedzaj Karlskronę z przewodnikiem.

Zabierz dzieci w rejs i spędź Mikołajki na morzu: na dzieci czekają całodzienne animacje, a na dorosłych wypoczynek i rozrywka na pokładzie promu.

Świętuj andrzejkowy wieczór, bawiąc się na statku, a w dzień zwiedzaj Karlskronę.

Skuś się na wspólne morsowanie po drugiej stronie Bałtyku ze Stowarzyszeniem Morsy Gdyńskie.

A jeśli jesteś Seniorem, czekają na ciebie specjalne zniżki, a także atrakcyjne rejsy towarzyskie!

Szczegółowe programy wycieczek znajdziesz na stronie przewoźnika.


Artykuł sponsorowany

Polecane

Dlaczego aquawakacje w parkach wodnych są tak popularne?

redakcja serwisu

Oblegane miejsca są przereklamowane?

euro

Wakacje w Bułgarii

euro

Zostaw komenatrz